1321
366544

ANTIK/SEMIANTIK TIBET. 173,5 x 86,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
571 - 761 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Mörkblåmelerad botten med tre och en halv stora polykroma pioner och blad. Hörnen med vågmönster.

Något ställvis hårdare slitage, något smutsig, smärre fläckar och lagningar. En kortsida saknar några knutrader.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?