"The Russian Way".
Signerade Pentti Sammallahti och daterade '91 eller '92. Svit om 16 st fotogravyrer samt 1 st gelatinsilverfotografi. Bildyta 14 x 36 cm / st. Mapp numrerad 70/200 + 40 AP.
Alla bilderna tillhör en specialutgåva av mappen "The Russian Way", utgiven 1996.