1506
489935

MATBORD. England, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
MATBORD. England, 1800-tal.

Mahogny och mahognyfaner. Två delar. Fem senare iläggsskivor av masonit medföljer. Diam 163, höjd 74,5, tot längd 438 cm. Skivklämmor av metall medföljer.

Ställvis fanerlagningar på benen.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?