1192
586387

COLLIER/TVÅ ARMBAND, signerade Van Cleef & Arpels, i ljus korall samt briljantslipade diamanter totalt ca 1.50 ct.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 270 - 9 090 EUR
7 610 - 9 520 USD
Klubbat pris

Franska stämplar. Serienummer 121366 samt 121367. Längd som armband 19.5 cm. Längd som collier 39 cm. Originalask. 18K guld samt platina.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?