980401

260. AXEL NILSSON, Blomsterstilleben.

Signerad Axel Nilsson och daterad -34. Duk 82 x 60.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 070 - 4 094 EUR

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lägg ditt bud

Ditt inropsuppdrag har mottagits.

Tänk på att det är viktigt att du har uppdaterade person- och kontaktuppgifter. Du kan alltid gå in på Mina sidor för att uppdatera din information.

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett nummer.

Ett Internt fel uppstod. Var god försök igen senare eller kontakta Kundservice.

Bud/Inropsuppdrag kan ej registreras för detta föremål

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett jämnt hundratal. Förslag:

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 15 minuter före auktionsstart.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto