980401

260. Blomsterstilleben.

Signerad Axel Nilsson och daterad -34. Duk 82 x 60.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 070 - 4 094 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto