1035542

156. MATTS LEIDERSTAM, fotografi diptyk signerad och numrerad 4/6 a tergo.

"Selbstbildnis", 2002-2003. Signerad på etikett a tergo. Upplaga 4/6. Diptyk. Cibachrome, 88 x 73 cm per del. Totalt mått 88 x 146 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK / 3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.