1035542

156. MATTS LEIDERSTAM, "Selbstbildnis", 2002-2003.

Signerad på etikett a tergo. Upplaga 4/6. Diptyk. Cibachrome, 88 x 73 cm per del. Totalt mått 88 x 146 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK/3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto