1069308

119. Utan titel.

Signerad Pål Svensson och daterad -04. Mörk Labrador granit. Höjd 228 cm, längd 36 cm, bredd 35. Verket visas på Bukowskis, Västberga allé 3, Hägersten.

Följerätt
Ja
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK / 9 434 - 14 151 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto