1111428

582. Ruinlandskap med samtalande figurer.

Signerad med monogram och daterad 1646. Pannå 41 x 51 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 406 - 2 887 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 (0)8 614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto