996
1269192

Armring 18K guld med en fasettslipad safir

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 580 EUR
1 400 - 1 680 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd 20 mm, inre diameter 55 mm, vikt 31 g. Stämplad Stockholm, 1876 med otydlig tillverkarstämpel.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

377. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Ängarna", flossa, ca 383 x 280 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
230 000

ditt bud
Aktuellt bud:
230 000 SEK