438
1341605

Fåtöljer 1 par, Danmark 1940-tal.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 270 - 7 030 EUR
5 600 - 7 460 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Klädda i fårskinn med djuphäftade knappar, ben i betsad bok, höjd 90 cm.

Omklädda och renoverade.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

403. Marianne Richter, gallerimatta, "Gråtaggen", rölakan, ca 301 x 104 cm, signerad AB MMF MR.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK