Färgetsning, akvatint och karborundum. Signerad med blyerts 38/75. Utförd 1969. Tryckt hos Morsang, Paris, utgiven av Maeght, Paris. Bladstorlek 105,6 x 68,2 cm.
Dupin 497.
×
Logga in
Kunde inte logga in