535
1361417

Armband 18K guld med en fasetteslipad ametist, G Möllenborg

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 930 - 2 420 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd 27 - 42 mm, inre diameter ca 70 mm, totalvikt 52 g. Stämplad GM, Stockholm 1848. Anpassat etui medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

986. Fat, två stycken, porslin. Sen Qingdynasti/tidigt 1900-tal.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK