"Brigitte Bardot, Spain, 1971".
Signerad Terry O'Neill och numrerad AP. Total upplaga 50 + 10 AP. Silvergelatinfotografi, bildyta 71,5 x 55,5 cm.
The Photogallery, Halmstad.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad omslag samt helsida sid 21.