"Crash Course"
Signerad D. Jensen och daterad 2019 a tergo. Duk 140 x 100 cm.
Björkholmen Gallery, Stockholm.
Björkholmen Gallery, Stockholm, "Daniel Jensen: Current Events", 12 oktober - 9 november 2019.
Björkholmen Gallery, "Daniel Jensen: Current Events", 2019, avbildad helsida sid 9.