"Getting Ready to Juice!"
Signerad Gina Beavers och daterad 2012 a tergo. Akryl på duk 40 x 41 cm.
Clifton Benevento, New York.
Christie's, New York, "Online Auction 15882, First Open Online: Post-War and Contemporary Art", 6 - 12 dec 2018, lot 74.
Inköpt av nuvarande ägare från ovan.