Utan titel
Signerad Jean Le Moal och daterad -68. Pannå 21,5 x 25 cm.
Inköpt direkt från konstnären av jurist och konstsamlare Jan Helmer, Norge.
I gåva till Erik Kristen-Johanssen, jurist och bankman Norge.
Därefter i arv till nuvarande ägare.