Vinröd botten med polykrom medaljong, palmett- och blomslingor samt blå hörnornament med arabesker och blommor. Vinröd huvudbård med stor blom- och palmettranka.
Något slitage och smutsig, lagningar. Långsidorna med trampveck.
×
Logga in
Kunde inte logga in