Uppfodrad duk 77 x 173 cm. Rikt skuren och förgylld ram i rokoko.
Proveniens
Lacksigill från Galerie Verrou-Balasse, Paris a tergo. Pendangen "Lägerscen" försåld på Bukowski Auktioner, auktion 408, 31 okt - 1 nov 1978, kat nr 208, avbildad pl 70.
×
Logga in
Kunde inte logga in