"NYC Studio (from The Indomitable Spirit Portfolio)", 1986-1989
Signerad Bruce Weber och numrerad 4/5 a tergo. Framtagen av Photographers + Friends United Against AIDS, New York.
Silvergelatinfotografi, 59 x 46 cm.
Barry Singer Gallery, Petaluma, USA.
Privat samling, Sverige.