"Niza and the Animals", 2015
Signerad och numrerad 5/6 på etikett a tergo. Upplaga 6 + 2 AP. Archival pigment print, 108 x 81 cm inklusive ram.
Galleri Palm, Falsterbo.
Strandverket, Marstrand, "I Know Not These My Hands", 24 mars - 6 juni 2018, ett annat exemplar utställt.
Galleri Palm, Falsterbo, "Cooper & Gorfer", 8 - 28 juli 2017.