Modern Art & Design 656

66 föremål
367. Märta Gahn, draperi, slätväv, ca 240 x 148 cm.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
382. Matta, rölakan, Sverige 1920-tal -1930-tal, ca  180 x 104 cm.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
406. matta, rya, ca 226 x 155 cm, signerad ID KLH.
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
410. tillskriven, matta, flossa, ca 350 x 272 cm, signerad KH.
Klubbat pris
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
422. matta, rölakan, ca 235 x 170 cm, signerad IHK.
Klubbat pris
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
431. matta, "Kastanjelöv", rölakan, ca 309 x 195 cm, signerad JJ.
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK