Hermès - tidlösa klassiker

34 föremål
Hermès, halsduk.
Hermès, halsduk.

Utropspris
4 000 SEK
Hermès, sjal.
Hermès, sjal.

Utropspris
5 000 SEK
Hermès,  scarf "Napoleon".
Hermès, scarf "Napoleon".

Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf.
Hermès, scarf.

Utropspris
2 000 SEK
Hermès, sjal.
Hermès, sjal.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1191. Lama, troligen Sonam Tsemo, förgylld kopparlegering. Tibet, troligen 1600/1700-tal.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK