Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

Cartier, kakfat, 2 st, porslin, "La Maison des Must".

Förgylld dekor. Märkta "Cartier MADE IN ENGLAND". Diameter 28,5 cm. En med originalförpackning.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Formgivare

Utropspris
500 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?