Erika Lagerbielke, skålar, två st, "Sienna Klar" och "Sienna blå", Orrefors Gallery, signerad, 1988.
Randdekor i klarglas, blått samt gult glas. Signerade Orrefors gallery - 88 928877Erika Lagerbielke 35-40 respektive Orrfors Gallery - 88 928477 Lagerbielke 40-40. Båda också egenhändigt signerade Erika Lagerbielke. Höjd 14-19 cm
Smärre märken och repor.