Runda speglar av metall med rottinglindade handtag. Baksidan dekorerad i låg relief med motiv av tranor, skäldpaddor i landskap samt tecken. Höjd 33-34 cm.
Visst slitage, repor och fläckar.
Auktionen avslutas
8 dagar 22 timmar
300
27
29
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor