FOTOBÖCKER, 3 st Anders Petersen, bl.a "Café Lehmitz", dedikation och signatur.
"Café Lehmitz",1982 First Edition,hårdpärm. Omslag med revor, veck och slitage. Sidor i gott skick.
"Fängelse", 1984 First Edition,hård pärm. Signerad: "Tuija Lindström". Omslag gulnat, ytsmuts, slitage. Sidor i gott skick.
Anders Petersen, JH Engström"From back home", 2009 First Edition, hård pärm. Dedikation: "Tuija För våra kära gamla minnen - Anders", "Till Tuija Vännen! Från JH Engström Massa kramar! Stockholm Juni 2009". Omslag med obetydligt slitage och fläckar, insida i gott skick.
Omslag med revor, veck och slitage.
Omslag gulnat, ytsmuts, slitage.
Tuija Lindström Collection.