Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

Cartier, ring, 18K guld med diamanter.

Märkt Cartier och numrerad.
Storlek 52 enligt märkning.
Total vikt 3,1 g.

Smärre slitage.

Formgivare

Auktionen avslutas
2 dagar 10 timmar
400
4 528
426
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 420 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
19 jul 10:31
400 EUR
16 jul 22:10
260 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - B599
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?