FREDRIK AUGUST LIDSTRÖMER, Akvarell.
Vy över Strömsholms slott. Enligt uppgift signerad FAL och daterad 18 octobre 1805 a tergo. 16 x 21,5 cm.
Fläckar, mittveck, gulnad, mindre hål. Ej examinerad ur ram.
Lidströmer