HALVALLIANSRING med briljantslipade diamanter, Tiffany & Co.
Diamanter, totalt ca 0,17 ct. Stämplad, Tiffany & Co, London, 2011, platina. Storlek 15,5/49. Totalvikt ca 3,3 g. Dustbag, ask, kartong och påse medföljer.
Bruksslitage, mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.