JASEN RUPERT SMITH, (ANDY WARHOL), färgserigrafi, signerad samt numrerad 27/125.
"The Divine", ur "Garbo". Utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, 1988. 108x85 cm.
Inga synliga skador.
Arbetet med portföljen "Garbo" påbörjat av Andy Warhol.