Göteborgskolorister

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

259. Åkdyna, trensaflossa, ca 111 x 49, sannolikt Ljunits härad, signerad ASD o daterad 1852.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
5 000 SEK