Svart kaviar, guldfärgad kedja med skinnrem samt lås med CC-logga. Stämpelmärkt " CHANEL MADE IN ITALY". Numrerad och med äkthetscertifikat. 34 x 23 x 10 cm. Med dustbag och orginalkartong
Obetydligt ytslitage. Fläckar interiört, sliten låsknapp.