Esther och Hugo Gehlin

14 föremål
ESTER GEHLIN, Olja på pannå, signerad och daterad -47.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO GEHLIN, olja på duk, signerad och daterad 1924.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO GEHLIN, olja på pannå, signerad och daterad -44.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUGO GEHLIN, Oil on canvas, signerad och daterad -23.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO GEHLIN, olja på pannå, signerad och daterad nov -26.
Klubbat pris
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTER GEHLIN, Olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTER GEHLIN, Olja på duk, signerad.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ESTER GEHLIN, olja på duk, signerad och daterad 1938.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK