VÄSKA, "Equestrian line", Chloé

Vitt genombrutet läder, detaljer av silverfärgad metall. Väsksmycke med dekor av hästsko, adresslapp samt häst. Numrerad. Ca 30 x 33 x 18 cm. Dustbag.

Bruksslitage

Utropspris
4 000 SEK