Svart och vitt delvis qviltat matt kalvskinn med guldfärgad kedja. Invändigt fodrad med svart nylon, ett innerfack med dragkedja. Märkt CHANEL MADE IN ITALY". Numrerad. 25 x 15 x 6 cm.
Bruksslitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.