RUDOLF CARLBORG, Akvarell, signerad R. Carlborg och daterad 1946.
"Köksvisit" (Kv. Krejaren 1, Sibyllegatan 25, 1913). Akvarell 35 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram. Svag missfärgning efter passepartout.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK