Stämplad Handsmide, G. Thysell, GUSSI, Gussi-Smycken Ab. Malmö 1972. Rund fasettslipad bergkristall, diameter ca 20 mm. Ringstorlek 14,5/46. Vikt 16 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.