CARL MALMSTEN

Soffbord, "Berg", 1940 / 50-tal.

Fanerat med björk. Signerat med kallstämpel. Diameter 100, höjd 60 cm

Konditionsrapport

Fanerskador. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H34

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 500
    143 EUR
    167 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    318 sep 17:461500SEK
    318 sep 17:461200SEK
    215 sep 03:06900SEK