Monogramcanvas med detaljer av läder och guldgärgad metall. Fodrad med skinn. Två ytterfickor. Avtagbar axelrem. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN FRANCE". Mått ca 26x19x6 cm
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.