Folke Bensow

(Sverige, 1886-1971)
Folke Bensow
(Sverige, 1886-1971)

BÄNK /TABURETT, "Sneckan", Folke Bensow, Byarums Bruk, sent 1900-tal.

Målad. Gavlar av aluminium. Träribbor i sits. Märkt. Längd 50 cm. Sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage. Smärre färgsprickor.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 apr 2018 18:16
2 200 SEK
30 apr 2018 18:16
2 130 SEK
30 apr 2018 18:12
2 000 SEK
30 apr 2018 18:12
1 900 SEK
30 apr 2018 17:38
1 800 SEK
30 apr 2018 17:38
1 700 SEK
30 apr 2018 11:52
1 413 SEK
30 apr 2018 10:27
1 313 SEK
30 apr 2018 9:38
1 200 SEK
30 apr 2018 9:22
1 100 SEK
23 apr 2018 15:58
1 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79