Marmormönstrad yta med inskription i med glittertext "ACNE STUDIOS L. NYG. 23 STOCKHOLM". Invändigt två fack fodrade i ljust läder. Spegel i locket märkt "ACNE STUDIOS L. NYG. 23". Ca 15 x 13 x 3,5 cm.
Repor. Något slitage. I övrigt mycket fint Vintage-skick.