RALPH LAUREN, väska
Doktorsväska, svart lackat läder med förgyllda detaljer och lås, dekor av hängande kedja med ormhuvuden. Fodrad med rött skinn, invändigt fyra fack varav ett med dragkedja. Märkt "RALPH LAUREN MADE IN ITALY". 37 x 21 x 15 cm. Med dustbag och kartong
Obetydligt ytslitage.