CHRISTIAN DIOR, väska
Guldfärgat läder samt detaljer i guldfärgad metall. Fodrad i logomönstrat tyg. Etikettmärkt "Christian Dior Paris made in Italy" samt numrerad. Dustbag medföljer. Ca 25 x 27 x 15 cm
Obetydligt ytslitage.