Guldfärgard kedja med ovalt spänne i bärnstensfärgat material med förgyllt Medusahuvud. Märkt "GIANNI VERSACE MADE IN ITALY". Total längd till spänne ca 62 cm
Obetydligt ytslitage. I utmärkt vintage skick