VERNER PANTON, 2 bordslampor, "Panthella", Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta. Höjd 54 och 71 cm.

Slitage med några fläckar. Ställvis gulnade. Ej funktionstestade. En med avklippt sladd.

Klubbat pris
3 300
291
304
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
3 jul 2018 10:58
3 300 SEK
9
3 jul 2018 10:10
3 100 SEK
3 jul 2018 9:55
2 900 SEK
9
3 jul 2018 9:04
2 700 SEK
8
3 jul 2018 9:04
2 500 SEK
9
3 jul 2018 9:04
2 500 SEK
8
3 jul 2018 7:53
2 300 SEK
3 jul 2018 7:52
2 100 SEK
8
3 jul 2018 7:52
2 000 SEK
2 jul 2018 22:32
1 700 SEK
2 jul 2018 14:05
1 600 SEK
1 jul 2018 13:43
1 500 SEK
1 jul 2018 13:42
1 400 SEK
1 jul 2018 13:42
1 300 SEK
1 jul 2018 11:45
1 200 SEK
1 jul 2018 9:37
1 100 SEK
1 jul 2018 9:37
1 000 SEK
1 jul 2018 9:37
1 000 SEK
1 jul 2018 9:36
950 SEK
1 jul 2018 9:36
900 SEK
1 jul 2018 0:19
850 SEK
29 jun 2018 0:57
800 SEK
29 jun 2018 0:57
750 SEK
29 jun 2018 0:57
750 SEK
29 jun 2018 0:11
700 SEK
29 jun 2018 0:03
650 SEK
28 jun 2018 23:16
600 SEK
28 jun 2018 22:13
550 SEK
28 jun 2018 21:52
500 SEK
28 jun 2018 21:52
450 SEK
27 jun 2018 14:49
350 SEK
27 jun 2018 0:19
300 SEK