1063889

JOHAN "JOHN" KINDBORG

Olja på duk, signerad..

Skördemotiv. Duk 60 x 120 cm.

Konditionsrapport

Duklagningar, retuscher, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T38

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 20 000 SEK

    13 500
    1 295 EUR
    1 507 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (9 bud)
    217 jul 21:5113500SEK
    217 jul 21:4912500SEK
    217 jul 21:4811500SEK