JOHAN "JOHN" KINDBORG

Olja på duk, signerad..

Skördemotiv. Duk 60 x 120 cm.

Konditionsrapport

Duklagningar, retuscher, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T38

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 11 timmar

    Utropspris: 20 000 SEK

    5 500
    523 EUR
    613 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    315 sep 16:425500SEK
    213 sep 12:164500SEK
    113 sep 10:331000SEK