OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, Olja på duk.
Flicka i traditionell dräkt från Zeeland, Nederländerna. 125x72
Smärre färgbortfall.
A tergo blyertsanteckning Max M Höber, Adalbertstrasse.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10