Tudelat. Fanerat med valnöt. Överdel, glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel, en låda. Beslag av mässing. Bredd 122, djup 56, höjd 243 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Delar av listverk saknas. Mindre avslag.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.