18 matgafflar (21 cm). 12 matknivar med skaft i rostfrittstål (25 cm). 3 matskedar(22 cm). 3 skedar (18-21 cm). 10 dessertskedar (18 cm). 10 teskedar (12 cm). 2 smörknivar (16,5 cm). GAB samt CGH 1900-talets första hälft. ca 2860gr.
Åldersrelaterat bruksslitage.