KAFFESERVISDELAR, 6 st, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-tal.

Kaffekanna (1/1030), två moccakoppar med fat (1/1038), två assietter (1/1088) samt fat (1/229). Kopparna och kannans höjd ca 6- 21 cm.

Bruksskick. Nagg på kaffekannans pip.

Utropspris
3 000 SEK